Amazon Avrupa Danışmanlık – Almanya Ara Depo | PREPDEPO

DEPOLAMA

Tüm müşterilerimiz, sisteme giriş yaptıklarında web tabanlı yönetim paneline erişirler. Yönetim panelinde, envanterinizin miktarını takip edebilir, gönderebilir ve yönetebilirsiniz.
Devamı

UZUN ve KISA SÜRELİ DEPOLAMA

Envanterinize dahil edilen ürünlerinizin “satışı gerçekleşip depodan çıkarılmasına kadar geçen süreçleri” güvenlikli ve en uygun şartlarda muhafaza edilmesi hizmetlerini içermektedir.

Web Tabanlı Panel

Sistemimize kayıt olduktan sonra, müşterilerimiz ihtiyaç duydukları bütün hizmetleri kolaylıkla kontrol edecek; 7/24 panele erişim sağlayabilecektir.

“Depomuz, organizasyon açısından size kapsamlı ve özelleştirilebilir bir seçim sunar. Konteyner, palet, kutu ve ürün bazlı depolama taleplerinizi kısa veya uzun vadeli olarak yerine getiriyoruz. Ayrıca talebiniz üzerine depolama süresi boyunca istediğiniz zaman ürün sayımı ve kalite kontrolünü sağlıyoruz.”

“Depomuz, organizasyon açısından size kapsamlı ve özelleştirilebilir bir seçim sunar. Konteyner, palet, kutu ve ürün bazlı depolama taleplerinizi kısa veya uzun vadeli olarak yerine getiriyoruz. Ayrıca talebiniz üzerine depolama süresi boyunca istediğiniz zaman ürün sayımı ve kalite kontrolünü sağlıyoruz.”

“Amazon depolaması için yüksek ücretler mi ödüyorsunuz? Ürününüzü yeniden listelemek mi istiyorsunuz? Düşük Envanter Performans Endeksine mi sahipsiniz? Sizin için doğru adres biziz. Size en düşük fiyatlı depolama hizmetlerini sunuyoruz.”

Kapsamlı Depolama Hizmeti

Almanya Amazon deposu, günümüzde e-ticaret alanında büyük bir hizmet olanağı sunmaktadır. Özellikle de sektörün git gide büyümesi ve rekabetin artması ile beraber Almanyada Amazondan satış yapmak da son derece güç bir hale geldi. Sunduğumuz Almanya ara depo seçenekleri, bu zorlukların tamamını geride bırakarak çok daha aktif ve hızlı bir ticaret anlayışı benimsemenizi sağlıyor. Peki Amazon ara depo nedir?

 

Amazon ara depo, Amazon’a ait olan ve dağıtım ağı içerisinde yer alan bir depo sistemidir. Bu Amazon depo sistemi içerisinde ürünler geçici olarak depolanır ve sizin istediğiniz süre dahilinde çıkarılarak alıcılara ulaştırılır. Sunmuş olduğumuz bu amazon çözümleri, tüm sistemin daha kaliteli ve kontrollü bir şekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Amazon depolarına ürün göndermek artık çok daha basit bir hal alacak ve bizim size sunduğumuz ara depo seçenekleri ile ürünleri hemen aktarma şansı elde edeceksiniz. Avrupa ara depo çözümlerimiz, Almanya’nın dışında tüm Avrupa içerisinde aktarım yapmanızı sağlamaktadır. Bizlere güvenerek gönderdiğiniz ürünler çeşitli kontrollerden geçer ve sonrasında da sizin satışlarınızla beraber stoklardan çıkarılarak direkt olarak Amazon depolarına ya da alıcılara iletilir. Amazonda depo kiralama işlemlerinden çok daha avantajlı olan bu sistem, Amazon depo kiralama fiyatları ile de fark içererek çok daha uygun rakamlardan işleme açılır. 

Yönetim Paneli Avantajı

Almanya depo sistemleri içerisinde yer alan yönetim paneli, size ait olan ürünlerin kontrolünü, takibini, gönderimini ve yönetimini sağlamaktadır. Satışa hazır olan bu ürünler, sizlerden teslim alınır ve yine sizden emir gelene kadar depolar içerisinde saklanır. Ürünün depoya girmesinden çıkışına kadar devam eden bu süreç, Amazon Avrupada satış yapmak isteyenler için mükemmel bir avantaj ortaya çıkarır.

Depodan satış yapmak, özellikle de ihtiyaçların, taleplerin artması ve mevsimsel şartların değişmesi ile avantajlı bir hale dönüşecektir. Amazon EU içerisinde de sunulan bu hizmet, bir anda artan talepleriniz olsa dahi uzman ekibi ve çalışma kadrosu ile tüm siparişleri anında görecek ve sizin talebinizle beraber iletilen adrese ürünleri aktaracaktır. Bunlar kimi zaman direkt Amazon depoları içerisine olurken kimi zaman da direkt olarak alıcının kendisine yapılır. Sizin taleplerinize göre değişiklik gösteren bu kargo seçenekleri, Amazon Türkiyeden Avrupaya satış yapmak isteyenler için büyük bir kolaylık ortaya çıkarır. Artık yalnızca alıcının adres bilgilerini iletebilir ve geride kalan tüm işlemleri Amazon depoları hizmetine bırakabilirsiniz. Bu sayede hem işlemlerinizi direkt olarak satışa odaklayabilecek hem de ürün paketleme, kontrolünü sağlama ve kargolama gibi işlemlerden kurtulabileceksiniz.

 

Amazon deposuna ürün gönderme ücreti, özellikle de bizim sunduğumuz hizmetler ile çok uygun fiyatlarda gerçekleşmektedir. Ürününüzün hacmi ne olursa olsun bizim araştırmalarımız ve anlaşmalarımız ile kargo ücretleriniz her zaman indirimli firmalar ile en ucuz rakamlarda gerçekleşecektir. Bu sayede Amazon depolama ücretleri konusunda daha kazançlı bir yol tercih ederek kapsamlı bir hizmete sahip olacaksınız. 

Depodan Hızlı Teslimat

Avrupa ara depo hizmetlerimiz, ürünlerin kargolanması ve ulaştırılması hususunda oluşacak olan tıkanıklıkları giderecek ve bu sayede de satış sonrasında daha hızlı bir teslimat seçeneği sunacaktır. Tedarik zinciri üzerinde önemli bir yere sahip olan bu sistem, var olan gecikme durumlarını en minimum seviyeye indirerek size ait kargo prestijini de yükseltecektir. Ürünlerin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlayan depo satışı, direkt kendi adresinizden kargolamaya nazaran daha kısa sürede gerçekleşecektir. Bunun sebebi ise alıcı ile arasında yer alan mesafenin kısalmış olmasıdır. Direkt olarak o bölge içerisindeki depo adreslerine ürünlerinizi iletebilir ve stokta bekletebilirsiniz. Peki en yakın Amazon deposu nerede?

Amazon Belçika ve Amazon Bulgaristan gibi daha birçok adres bulunmaktadır. Bunlar, tamamen kişilerin depo tercihlerine göre şekil alır. Amazon Avrupa seçeneği, Avrupa üzerindeki birçok depo kanalında işlem yapabilmenize olanak tanır. Bu sayede lojistik kanalında da herhangi bir sorun yaşamadan profesyonel düzeyde bir işlem hacmine sahip olabilirsiniz. Tek kişilik küçük bir işletme olsanız dahi Almanya lojistik işlemleriniz her zaman firmamıza ait olarak ilerleyecektir. Bu da sizleri profesyonel bir ekibin parçası yapmaya yeten bir işlemdir.

 

Amazon Türkiye deposu, yine Türkiye üzerinde satış yapmak isteyenler için mükemmel seçenek olacaktır. Bizim de sunduğumuz avantajlar ve hizmetler ile satmış olduğunuz ürünleri panel üzerinden takip edebilir ve alıcıların adresini bizlere bildirerek direkt kargo işlemlerini başlatabilirsiniz. Amazon İstanbul depo, birçok kişinin kullandığı depo adresidir. Nüfus olarak yüksek bir şehir olan İstanbul, ticaret ve kargo işlemlerinin en yoğun yapıldığı adrestir. Bu sebeple de müşteriler genel olarak bu kanal üzerinden stok takibi ve ürün yollama tercihlerini gerçekleştirir. Amazon destek konusunda son derece önemli bir yere sahip olan bu depolar, gün geçtikçe gelişen ve hızlanan bir yapıya sahip olmakta. Sizler de Amazon toptan satış işlemlerinizi basite indirgemek ve profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız, Amazon depo ücreti ile kıyaslandığında çok daha az bir rakama sahip olan bizlerle çalışmaya başlayabilirsiniz. Sahip olduğumuz ara depo, sizin için mükemmel seçenekler ile zaman ve kargo ücretinden de tasarruf imkanını beraberinde getirecektir.

Sıkça Sorulan Sorular:

1-     Amazon Ara Depo Nedir?

Amazon ara depo, Amazon’un dağıtım ağındaki geçici depolama tesislerinden biridir. Bu depolar, yüksek hacimli siparişlerin ve mevsimsel talep artışlarının olduğu dönemlerde kullanılarak ürünlerin müşterilere daha hızlı ve verimli bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Ayrıca, Amazon’un ürün stoklama ve yönetme süreçlerinde de önemli bir rol oynar. Bizler de ara depo hizmetimiz ile sizin için çok daha ekonomik ve kaliteli bir depolama seçeneği sunmaktayız.

2-     Amazon Almanya depo adresi nerededir?

Amazon Almanya depo adresi, 76751 Jockgrim, Almanya’da bulunmaktadır. Bu depoda, binlerce farklı ürün stoklanmaktadır ve Almanya’nın her yerine hızlı ve güvenilir teslimatlar yapabilen bir dağıtım ağına sahiptir.

3-     Ara Depo Hizmetleri Hangi Satış Platformları İçin Geçerlidir?

Ara depo hizmetleri ile sunulan işlemler, Amazon, Etsy, Ebay ve Shopify gibi birçok e-ticaret platformu için geçerlidir. Bu alanlarda yaptığınız ürün satışları için bizimle iletişime geçerek güvenilir, hızlı ve kaliteli bir depo hizmetine erişebilirsiniz.

4-     Amazon Almanyada satış yapmak avantajlı mıdır?

Amazon Almanya’da satış yapmak avantajlıdır. Almanya, Avrupa’nın en büyük ekonomilerinden biridir ve Amazon’un Almanya’daki varlığı çok güçlüdür. Bu nedenle, Almanya’da Amazon üzerinden satış yapmak, geniş bir müşteri tabanına ulaşmak ve işletmenizi büyütmek için harika bir fırsattır. Bunun yanında, Ebay, Etsy ve Shopify gibi büyük platformlarda da yine satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Hizmetler

FULLFILMENT HİZMETLERİMİZ

Prepdepo, toptan satış için gerekli tüm hizmetleri, ayrıca ürün kabulü için herhangi bir ücret talep etmeksizin sağlar.

DEPOLAMA

Prepdepo Prepdepo depo hizmet yelpazesi, ihtiyacınız olan satış stratejilerini kapsayarak size özel çözümler sunar.

WHOLESALE

Prepdepo, toptan satış için gerekli tüm hizmetleri, ayrıca ürün kabulü için herhangi bir ücret talep etmeksizin sağlar.

İADE ÜRÜNLER / YENİDEN SATIŞ

Prepdepo, iade ettiğiniz ürünleri kontrol etmek ve tekrar satışa hazır hale getirmek için minimum maliyetle yanınızda.

ARBITRAJ / DROPSHIPPING

Prepdepo hizmetleri, AB’de tüm arbitraj ve stoksuz satış işlemlerini gerçekleştirmenize yardımcı olmak için burada.

DİĞER HİZMETLER

Prepdepo, AB’de sorunsuz satış yapabilmeniz için diğer hizmetleri makul bir maliyet ve zamanda sunar.

Gerekli hizmeti bulamadınız mı?