Amazon Avrupa Danışmanlık – Almanya Ara Depo | PREPDEPO

DİĞER HİZMETLER

Tüm ücretlerimiz şeffaftır ve Avrupa'da fulfillment hizmeti veren şirketler arasında neredeyse en düşük ücretlendirmeye sahiptir.
Devamı

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Tüm ücretlerimiz şeffaftır ve Avrupa’da fulfillment hizmeti veren şirketler arasında neredeyse en düşük ücretlendirmeye sahiptir.

Avrupa veya Almanya’daki online platformlarda satış yapmak istiyorsanız, size uzun vadeli planlama ve resmi gereksinimleri makul ücretler karşılığında sunuyoruz. Bu hizmetleri size mümkün olan en kısa sürede ve sizin için en uygun olan zamanda sağlama garantisi veriyoruz.

ŞİRKET KURULUŞU

Avrupa Amazon veya diğer Satış Platformlarında satıcı hesabı açmanız için Almanya merkezli bir şirket kurma hizmetini içermektedir. Veya Türkiye’de sahibi olduğunuz şirketin Avrupa faaliyetleri için Almanya vergi dairelerinde kaydınızın oluşturulmasını içerir.

VAT NUMARASI, EORI NUMARASI VE F22 SERTİFİKASI TEMİNİ

VAT (Value Added Tax) Türkiye’deki Vergi Kimlik Numarasının Avrupa’daki karşılığıdır. Avrupa’da Amazon FBA hizmetinden yararlanmak veya Avrupa’da stoklu satış yapmak istiyorsanız, stok yaptığınız Avrupa ülkesinden VAT kaydı yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca, Amazon Avrupa’da veya başka bir satış platformunda sorunsuz uzun vadeli satış yapmak istiyorsanız: VAT, EORI ve 22F sertifikası almanız gerekir.

AYLIK/YILLIK VERGİ BEYANNAMESİ VERİLMESİ

Avrupa’daki e-ticaret platformlarında yaptığınız ticaretin sürekli ve sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için aylık ve yıllık vergi beyannamelerinin periyodik bir şekilde düzenlenip beyan edilmesi gerekmektedir.

Vergi beyannamesi, müşterilerden toplanan KDV, tedarikçilere ödenen KDV’nin yanı sıra sınır ötesi satışlar, sınır ötesi iktisaplar, ithalat ve ihracat ile ilgili bilgileri içerir.

Anlaşmalı olduğumuz muhasebe birimleri ile sizin aylık ve yıllık vergi beyannamelerinin düzenli bir şekilde oluşturulacak ve gerekli durumlarda (treshold aşılması) size bildirimler yollanacaktır.

AVRUPA’DA MARKA TESCİLİ BAŞVURUSU

Özellikle Amazon platformunda Private Label “Özel marka / kendi markanız” ile satışa sunduğunuz ürünlerin Marka tescillerinin yapılmasında birçok fayda vardır. Marka tescili ile zengin içerikli ürün listelerinizi hazırlayabilir ve ürün sayfalarınızda daha kurumsal ve etkili satış sayfası oluşturabilirsiniz. Ayrıca başka satıcıların sizin listeniz içerisinde satış yapmasını engelleyebilir ve sizin oluşturduğunuz marka adına dışarıdan oluşacak diğer satıcıların tehditleri engellemiş olursunuz.

SANAL OFİS/POST BOX TEMİNİ

Almanya’da VAT/F22/EORI gibi belge ve numaraların alınması için Almanya’da evrak kabulüne yetkili bir adres belirtilmesi gerekmektedir. VAT numarası temin hizmetini bizden aldığınızda bir yıl boyunca bu adresi de sunabilirsiniz. Alman vergi dairelerinden şirketinize gönderilen tebligatlar/belgeler tarafımızdan dijitalleştirilerek e-posta ile size yollanır.

AMAZON ÇÖZÜMLERİ

Bu hizmet kapsamında Avrupa Amazon Hesap Açılışı, Ürün analizi, Ürün listeleme, Reklam/Giveaway kampanyaları, Kargo planı oluşturulması ve açılış suspend çözümü hizmetleri verilmektedir.

MULTI-CHANNEL Sales

Avrupa’da Amazon dışındaki e-ticaret platformlarında satış yapmanız için gerekli tüm hizmetleri içermektedir. Hesap açılışı, ürün listeleme ve ürün kargolama gibi hizmetlerin yanı sıra size bu alanda sunduğumuz en önemli hizmet “Prepdepo Fullfilment” ile düşük kargo ve depolama maliyetleri ile “UZUN VADELİ BİR İŞ MODELİ KURMANIZI” sağlamaktayız.

* “Diğer hizmetler” kapsamında kendi kadromuz dışında kalan konularda dışarıdan destek alarak müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet verdiğimizi garanti edebiliriz.

Diğer Hizmetler

FULLFILMENT HİZMETLERİMİZ

Prepdepo, toptan satış için gerekli tüm hizmetleri, ayrıca ürün kabulü için herhangi bir ücret talep etmeksizin sağlar.

DEPOLAMA

Prepdepo Prepdepo depo hizmet yelpazesi, ihtiyacınız olan satış stratejilerini kapsayarak size özel çözümler sunar.

WHOLESALE

Prepdepo, toptan satış için gerekli tüm hizmetleri, ayrıca ürün kabulü için herhangi bir ücret talep etmeksizin sağlar.

İADE ÜRÜNLER / YENİDEN SATIŞ

Prepdepo, iade ettiğiniz ürünleri kontrol etmek ve tekrar satışa hazır hale getirmek için minimum maliyetle yanınızda.

ARBITRAJ / DROPSHIPPING

Prepdepo hizmetleri, AB’de tüm arbitraj ve stoksuz satış işlemlerini gerçekleştirmenize yardımcı olmak için burada.

DİĞER HİZMETLER

Prepdepo, AB’de sorunsuz satış yapabilmeniz için diğer hizmetleri makul bir maliyet ve zamanda sunar.

Gerekli hizmeti bulamadınız mı?