Amazon Avrupa Danışmanlık – Almanya Ara Depo | PREPDEPO

Prepdepo E-İhracatta Hızınız Artsın, Maliyetleriniz Azalsın!

Prepdepo olarak Avrupa pazaryerinde satış yapabilmek için ihtiyacınız olan, stok, sipariş yönetimi, ara depo hizmeti, iade ve yeniden satış hizmetleri gibi tüm aşamalarda size en hızlı ve güvenilir hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Siz de müşterilerimize özel satıcı panelimiz ile bütün süreçleri yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz. Online platformlardan gelen siparişlerinizi Prepdepo’nun size vermiş olduğu satıcı paneli hesabınızdan, online satış platformlarına entegre olarak, siparişlerinizi kargo gönderime anında dönüştürerek, müşterilerinize dakikalar içinde gönderime hazır hale getirebileceksiniz.

Tüm ücretlerimiz şeffaftır ve Avrupa’da fulfillment hizmeti veren şirketler arasında neredeyse en düşük ücretlendirmeye sahibiz.

Avrupa’nın online pazaryerlerinde hızınızı artırma ve maliyetlerinizi azaltmak için Prepdepo’nun kullanıcı dostu paneli ile tanışmaya hazır mısınız?

Neden Prepdepo?

Öncelikle panelimiz, kendimize özel yazılımımızdır. Prepdepo tarafından müşterilerinin işlemlerini kolaylaştırmak için üretilmiştir.

Aile şirketimiz 13 yıldır Avrupa ve Türkiye arasında Uluslararası Taşımacılık hizmetleri vermektedir. Son yıllarda online satış platformlarının ticari hayatı daha fazla etkisi altına almaya başlaması ve farklı ihtiyaçlar meydana getirmesinden dolayı Prepdepo.com’u ticari ve teknolojik tecrübemizi yansıtabileceğimiz yeni nesil bir iş alanı olarak kurduk.

Avrupa’da online satış yapmak isteyen öncelikle Türk satıcıların problemlerinin farkındayız bu noktadan yola çıkarak ve siz potansiyel müşterilerimizin: “uçtan uca sorunlarını minimum noktaya indirmeyi hedeflemekteyiz”.

Vizyonumuz: öncelikle siz müşterilerimizin uluslararası rekabet ortamında “fiyat rekabetinde bir adım öne geçmesini” sağlayabilmek ve sektöründe “kendini teknolojik ve modern niteliklere uygun olarak sürekli geliştiren bir kurum olabilmektir.”

Yazımızın devamında panel girişinde gereksinim duyacağınız bilgilere ve panelde neler yapabileceğinize yer verdik. Paneli daha iyi kullanabilmek için okumaya devam edin.

Panel Giriş Gereksinimleri

1. Panel Kaydı Nasıl Oluşturulur?

İlk aşamada kullanıcıların prepdepo.com sitesinde sağ üst köşede bulunan “kaydol” düğmesine tıklamaları gerekir. İlgili müşteri, iletişim bilgilerini girdikten sonra sisteme tanımladıkları mail adresine gelen aktivasyon linkine tıklayarak panel kaydını oluşturmuş olur. Sürecin devamında info@prepdepo.com adresine veya web sitesinde belirtilen numaralar aracılığıyla PREPDEPO ile hizmet sözleşmesi imzalanmış olunur. Sözleşme sonucu panel üyeliği aktif hale getirilir ve müşteri, paneli aktif olarak kullanmaya başlayabilir.

—————————————————————–

 

Panel kaydı oldukça hızlı ilerleyen kolay bir işlemdir. En dikkat edilmesi gereken nokta iletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru olduğunu kontrol etmektir.

2. Panel Üzerinden Neler Yapabilirsiniz?

Panel üzerinden yapabileceğiniz işlemleri sizin için listeledik.

Prepdepo’ya ürün gönderilebilirsiniz.

 

Prepdepo’dan ürün çıkışı gerçekleştirilebilirsiniz.

Prepdepo tarafından gerçekleştirilmesi istenen ek hizmetleri talep edilebilirsiniz. (Ek hizmetler: FNSKU Etiketleme, etiketleme, bundle, kabarcık sargı, kutulama ve poşetleme hizmetlerini içermektedir.)

Depodaki ürün envanterini takip ve kontrol edilebilirsiniz.

Prepdepo panelinin pazar yeri entegrasyonları (Amazon, Shopify, Zalando) ile online mağazanızı sisteme tanıtarak sipariş yönetiminizi gerçekleştirilebilirsiniz. Bu durum işlerinize büyük bir rahatlık katacaktır.


Bütün gönderilerinizdeki “chat” bölümü sayesinde gönderiniz ile ilgili depo personeli ile kolaylıkla iletişim kurabilir ve planlamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu kolaylık sayesinde iletişimden kaynaklı yaşayabileceğiniz problemlerin önüne geçmiş olursunuz.

 

3. Prepdepo’ya Ürünler Nasıl Gönderilir?

Prepdepo Panel üzerinden yapabileceğiniz hizmetlerden bir tanesi ürün gönderimidir. Ürün gönderimi şu şekilde gerçekleştirilir:

Ürün Ekleme: Panele giriş yaptıktan sonra ilk olarak sisteme ürünlerinizi eklemelisiniz.Depoya Gönder: “Prepdepoya Gönder” seçeneği ile sisteme tanıttığınız ürünler için gönderi planını oluşturarak ihtiyacınız olan ek hizmetleri seçebilir ve depoya ürünlerinizi gönderebilirsiniz.

Ürünlerinizi FBA veya FBM(Prepdepo Fulfillment) seçenekleri ile depoya hızlı ve pratik yöntemlerle gönderebilirsiniz.

4. Ürünlerinizi Depoya Kabulü Nasıl Gerçekleşir?

Oluşturduğunuz gönderiler depoya ulaştığında kargo tesliminden itibaren kabul/kontrol/sayım süreçleri depo personeli tarafından yürütülür. Ürünlerinizin ve paketlerinizin sağlam şekilde depoya teslim edildiği fotoğraflanarak teyit edilir. Bu aşamaların ardından kabul edilen ürünler panelde “DEPO” bölümünde görüntülenir.

5. Prepdepo’dan Gönder

Envanterinizde görüntülenen ürünleriniz artık depodan çıkış emri için hazır!

Prepdepo’dan gönder seçeneği ile ürünlerinizi istediğiniz adres bilgilerinizi girerek Prepdepo’nun avantajlı kargo fiyatları ile son kullanıcılara ulaştırabilirsiniz.

6. Fulfillment by PREPDEPO

Prepdepo panelinin pazaryeri entegrasyonları ile online mağazanıza gelen siparişlerinizi görüntüleyebilir ve saniyeler içerisinde gönderi emri oluşturarak siparişinizi onaylayabilir ve müşterilerinize “kargo takip numarası (tracking id)” verebilirsiniz.

Prepdepo Paneli İle Hızınız Artsın!

Prepdepo olarak e-ihracat yapabilmek için ihtiyacınız olan, stok, sipariş yönetimi, ara depo hizmeti, iade ve yeniden satış hizmetleri gibi tüm aşamalarda size en hızlı ve güvenilir hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Siz de müşterilerimize özel satıcı panelimiz ile bütün süreçleri yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz. Online platformlardan gelen siparişlerinizi Prepdepo’nun size vermiş olduğu satıcı paneli hesabınızdan, online satış platformlarına entegre olarak, siparişlerinizi kargo gönderime anında dönüştürerek, müşterilerinize dakikalar içinde gönderime hazır hale getirebileceksiniz.

Prepdepo ile kargolarınızı güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.